Zdravo.

A lahko posljes razlago o teh algoritmih tudi meni?

Hvala, Jože


On 8/23/06, Igor Gorjanc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

pri Wait Die se prekine mlajšša.

če te zanima ostalo, ti lahko pošljem skenirano VSO razlago na 2 listih
(za
Wait-Die, PSC, PXC, Wound-Wait,Time-Stamping)
----- Original Message -----
From: "Aleš Ucman" <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[email protected]>
Sent: Wednesday, August 23, 2006 7:53 PM
Subject: [Friclist] PB2 izpit


Eno vprašanje glede preprečevanja mrtve zanke(tista dva algoritma)



Wait-Die(čakaj ali izdihni): samo starejše transakcije lahko čakajo na
mlajše, sicer

transakcija prekinjena in ponovno pognana z istim časovnim

žigom. Sčasoma postane starejša.



-kera transakcija se torej prekine v primeru, da mlajša čaka starejšo?




Reply via email to