Zdravo. A lahko posljes razlago o teh algoritmih tudi meni?
Hvala, Jože On 8/23/06, Igor Gorjanc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
pri Wait Die se prekine mlajšša. če te zanima ostalo, ti lahko pošljem skenirano VSO razlago na 2 listih (za Wait-Die, PSC, PXC, Wound-Wait,Time-Stamping) ----- Original Message ----- From: "Aleš Ucman" <[EMAIL PROTECTED]> To: <[email protected]> Sent: Wednesday, August 23, 2006 7:53 PM Subject: [Friclist] PB2 izpit Eno vprašanje glede preprečevanja mrtve zanke(tista dva algoritma) Wait-Die(čakaj ali izdihni): samo starejše transakcije lahko čakajo na mlajše, sicer transakcija prekinjena in ponovno pognana z istim časovnim žigom. Sčasoma postane starejša. -kera transakcija se torej prekine v primeru, da mlajša čaka starejšo?
