Men je ze zdavnaj s taprvega roka upisal oceno.

a <[EMAIL PROTECTED]> wrote: On Mon, 2006-09-11 at 17:32 +0200, Andrej Spilak 
wrote:
> Mislim da je 2. zagovor v sredo ob 10ih

Kdaj pa lahko vpisemo oceno?? Mislim, meni na estudentu se vedno pise


VODENJE PROJEKTOV     02.06.2006   SOLINA FRANC   Za prijavo še ni
ocene.

A je komu ze vpisal oceno?

lp,
 a.

-- 
BOFH excuse #4:

static from nylon underwear




                
---------------------------------
How low will we go? Check out Yahoo! Messenger’s low  PC-to-Phone call rates.

Reply via email to