Men je ze zdavnaj s taprvega roka upisal oceno.
a <[EMAIL PROTECTED]> wrote: On Mon, 2006-09-11 at 17:32 +0200, Andrej Spilak
wrote:
> Mislim da je 2. zagovor v sredo ob 10ih
Kdaj pa lahko vpisemo oceno?? Mislim, meni na estudentu se vedno pise
VODENJE PROJEKTOV 02.06.2006 SOLINA FRANC Za prijavo še ni
ocene.
A je komu ze vpisal oceno?
lp,
a.
--
BOFH excuse #4:
static from nylon underwear
---------------------------------
How low will we go? Check out Yahoo! Messengers low PC-to-Phone call rates.