Nekaj o tem so se pogovarjali tudi na forumu, kjer boš morda
našel odgovor...
http://www.fri-info.net/forum/viewtopic.php?t=10205
----- Original Message -----
From: "and pan" <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[email protected]>
Sent: Thursday, September 14, 2006 9:17 PM
Subject: [Friclist] VPIS
Živjo,
zanima me če kdo ve kako bo letos z vpisom v 4. letnik?
ker nimam pogojev za vpis v 4. letnik me zanima če se lahko vpišem v 3.
letnik
(po novem programu) ampak po tem novem programu nimam niti pogojev za 3.
letnik,
ker nimam opravljenega Računalniškega praktikuma za 1. letnik!
kaj pa če bi pavziral ali bi padel na nov program, ali bi vseeno lahko ostal
na
starem programu in se naslednje leto vpisal v 5. letnik (je to sploh mogoče
ker potem
sploh ne bi bil nikoli vpisan v 4. letnik)?
hvala za odgovore!
LP, andraž
____________________
http://www.email.si/