Hvala!
Ima kdo zapiske iz avditornih in jih je pripravljen posodit za 10
minut za fotokopiranje?
LP,
Matjaž
On Sep 18, 2006, at 10:11 AM, Viljem Dernikovic wrote:
Na pisnem izpitu imaš lahko vse.
Lp,
Vili
-----Izvirno sporočilo-----
Od: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED]
Namesto Marko
Poslano: 18. september 2006 9:32
Za: FRIClist
Zadeva: Re: [Friclist] IS - pisni izpit?
Zanima me ali je na pisnem izpitu iz Informacijskih Sistemov dovoljeno
imeti kake pripomocke na izpitu (resene vaje, izpite, vsaj kak
list,...)?
Hvala
LP,M