Še eno vprašanje glede 1. domače naloge (ko je blo treba opisat en OS):
js mam za opisat OS za "velike" računalnike. Kaj zdej morm nardit? Si zbrat
eno mainframe arhitekturo in določen OS in napisat prav za njega? Al lahko
kr linux pa mir? Ka ste vi nardil?

LP


On 10/20/06, Jernej Logar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

mah, ne se tolk ob tla metat pa rajš naredte zadevo v prologu - sigurn
vam bo prav prišlo pri bratkotu...

LP

On 10/20/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Miha Jernejčič pravi:
> > tnx. A je pomembno kaj imamo v tabeli za funkcije, ali mora bit samo
> > razvidno da klicemo razlicne funkcije ??
>
> Samo razvidno mora biti, da klicemo različne funkcije.
>
> Itak pa: Nekje sem prebral, da če imaš tabelo pointerjev na funkcije,
> morajo biti funkcije istega tipa, sprejemati morajo iste argumente in in
> isto število argumentov.
>
> LP,
>
> Simon
> --
> Simon Striker
> Rusjanov trg 2
> 1000 Ljubljana      +38640554471
> Europe (Slovenia)
>
> E-mail: [EMAIL PROTECTED]
>
>

Reply via email to