Mitar wrote:
Zdravo!

Mogoče bi lahko tudi kaj aktivno sodeloval: mogoče kako predavanje/seminar na temo ergonomije v računalništvu (predvsem
hrup, ki ga računalniki povzročajo, pa tudi ostale stvari), ker sem
se s tem res veliko ukvarjal. Pa ne bi tega počel, ker bi se rad
promoviral ampak ker imam občutek, da se večina ljudi kar
sprijazni, da računalniki ropotajo, pa to res ni potrebno: jaz sem
si namreč sestavil res ultratih PC in v dveh letih mi še ni uspelo
kje drugje najti človeka, ki bi imel tišji računalnik (je tišji od prenosnikov!)... no, kakorkoli, samo ideja, v bistvu bi res rad
čimveč ljudem indoktriniral to idejo.

Uh, to pa zveni precej zanimivo. Upam, da ga bos imel.
Sem prijetno presenečen, da se nekaterim ta tema zdi zanimiva... Mislil sem, da bom šele na predavanju moral ljudi prepričevati, da je stvar pomembna (npr. hrup v delovnem prostoru zmanjša koncentracijo in produktivnost, ampak večina to vzame kot nujno zlo, ampak s konformizmom ne pridemo nikamor...) .. Kakorkoli, predavanje bom imel.
Se kdo? Mogoce bi zelel kdo predstaviti kaksen svoj projekt? Odprto kodni?
Heh, jaz bi mogoče imel kar nekaj odprtokodnih (public domain) projektov za predstavit, ampak so vsi le na papirju, ker ne najdem časa :-((

Lp, Andrej


Reply via email to