Ionizatorjem zraka ne zapuam. Babica je imela prodajo na dom, pa je enga kupila 
zame. Kao, da preciscuje zrak in je kao dobr za astmatike. Nekaj casa je 
laufal. Bil je slabo elektricno zasciten. Med delovanjem me je celo streslo ker 
sm prijel nek del. Po nekaj casa delovanja je ratal zrak zelo zelo cuden. Zacel 
sem kasljat. Postavil sem tezo, da mogoce proizvaja tudi ozon. Ionizator je bil 
vrnjen prodajalcu.

LP

Marko

Andrej Furlan <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Mitar wrote:
> No fanta, mogoce pa bi lahko preprosto imela skupaj predavanje in je.
> Vsak pojasni kaj je naredil, zakaj je to naredil, koliko ga je stalo in
> potem se debata. In ze imamo nekaj zanimivega.
>
>   
Kot sem takoj na zaÄ&#65533;etku pri predlogu predavanja napisal, naj bi 
predavanje imelo naslov "RaÄ&#65533;unalniÅ¡ka ergonomija", ne pa "Hrup v 
raÄ&#65533;unalniÅ¡tvu".

Prvi pojem je namreÄ&#65533; veliko Å¡irÅ¡i od drugega in vkljuÄ&#65533;uje 
tudi take 
stvari, za katere nekateri Å¡e niso sliÅ¡ali (ali pa noÄ&#65533;ejo sliÅ¡ati), 
kot 
so ionizatorji zraka, ki preÄ&#65533;istijo "naelektren zrak" v prostoru v 
katerem je veliko elektriÄ&#65533;nih naprav. Pa Å¡e marsikaj drugega.

Poleg tega jaz na predavanju nisem nameraval pametovati kako veliko 
védenje imam, katere komponente so zelo tihe itd. Ne, to je bil mišljeno 
bolj kot "motivacijski seminar": prepriÄ&#65533;ati ljudi, da se da narediti 
ergonomiÄ&#65533;en raÄ&#65533;unalnik in postaviti ergonomiÄ&#65533;no delovno 
okolje. Seveda 
bi tudi navedel nekaj nasvetov, kaj je potrebno paziti, pri nakupu 
raÄ&#65533;unalniÅ¡kih komponent, ampak ne bi bil povdarek na tem. Hkrati pa bi 
nanizal tudi nekaj mojih slabih osebnih izkušenj in izkušenj pri obisku 
dveh firm, kjer programerji delajo v zame nemogoÄ&#65533;e hrupnih razmerah.

Bostjan Boric wrote:
> Adré wrote:
>
> P.S.: kolebal sem med private msg-jem in objavo odgovora na FRIClisti 
> ter se
> naposled odlocil za slednjo kljub tveganju, da vse skupaj preraste v 
> nesmiseln
> pie oz. flame war.
Kar se mene tiÄ&#65533;e, si flame-war skuÅ¡al zaÄ&#65533;eti ti, sploh ker 
pišeš v takem 
afektu...Mislim, jaz sem samo podal predlog za predavanje, ti pa v 
totalnem afektu napišeš nek mail, kjer me vabiš naj si ogledam tvoj 
raÄ&#65533;unalniÅ¡ki sistem in me pozivaÅ¡, da greva tekmovati, kateri je 
tišji. 
Ojej, kdo tu sedaj podtika kakÅ¡en flame-war, Ä&#65533;lovek? In sedaj si "kao" 
ti izpadel "good guy"...

Lp, Andrej







 
---------------------------------
Access over 1 million songs - Yahoo! Music Unlimited Try it today.

Reply via email to