drugac pa najbols da gres do prfoksa pa se probas kaj zment
On 11/7/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Da se razumemo... rok za prijavo seminarske. On 11/7/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Jaz vem samo to, da je rok za oddajo seminarske ze potekel s 1.11.06. Bilo > je mozno izbirati med 12-imi temami. > > Lp, > D > > On 11/6/06, a < [EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > ?? > > > > -- > > BOFH excuse #118: > > > > the router thinks its a printer. > > > > > > >
