drugac pa najbols da gres do prfoksa pa se probas kaj zment

On 11/7/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Da se razumemo... rok za prijavo seminarske.

On 11/7/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Jaz vem samo to, da je rok za oddajo seminarske ze potekel s 1.11.06.
Bilo
> je mozno izbirati med 12-imi temami.
>
> Lp,
> D
>
> On 11/6/06, a < [EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > ??
> >
> > --
> > BOFH excuse #118:
> >
> > the router thinks its a printer.
> >
> >
> >
>

Reply via email to