Asistent je osebno zagotovil, da to ni potrebno. Ker sem ga buzeriral ze na drugi uri, naj rezervira termin. Zadnjic je v sali rekel, da ce drugace ne, pa ob osmih zvecer. Tolliko o integriteti osebja FRI.
No, vsaj v enki smo.

Mitar wrote:
Zdravo!

*1. Kolokvij* bo v *torek 5.12.2006* ob *21h* zvečer v predavalnici
*PR01*na FRI.

Ha ha ha. Toliko o izbirnosti datuma in ure. Ko pa smo asistentu trobili
pred mescem dni glede tega ...

Mogoce bi res lahko delali tako, kot delajo na FMFju, da se studentje
sami dogovorimo za uro in datum takoj na zacetku semestra in jo
rezerviramo ter sporocimo asistentu. Mogoce se bomo to naucili do 5.
letnika. :-)


Mitar



__________ NOD32 1871 (20061119) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com




Reply via email to