Seveda dela mozila probleme, če ma kokoš Č, pa še presledek v imenu
datoteke.
To ne morš verjet.
Miha Sinkovec wrote:
Tukaj ga imate. Z IE gre lepo dol, medtem ko Mozilla dela probleme.
LP MIHA
On 11/20/06, Marko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Bi mi lahko prosim nekdo poslal na mejl navodilo za domaco nalogo, ker
je na domaci strani link pokvarjen
hvala
lp,m
Alen Loncaric wrote:
> Hello,
>
>
>
> A je kdo se spravu ze to delat s tem sranjem od sranja :-)
>
> Je pvis domino server sploh dostopen od zunaj ce je kako dostopam do
njega,
> kako prepricas lotus da ga bo nasu :-)
>
>
>
> l.p.
>
> Alen
>
>
>