Seveda dela mozila probleme, če ma kokoš Č, pa še presledek v imenu datoteke.
To ne morš verjet.

Miha Sinkovec wrote:
Tukaj ga imate. Z IE gre lepo dol, medtem ko Mozilla dela probleme.

LP MIHA

On 11/20/06, Marko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Bi mi lahko prosim nekdo poslal na mejl navodilo za domaco nalogo, ker
je na domaci strani link pokvarjen

hvala

lp,m

Alen Loncaric wrote:
> Hello,
>
>
>
> A je kdo se spravu ze to delat s tem sranjem od sranja :-)
>
> Je pvis domino server sploh dostopen od zunaj ce je kako dostopam do
njega,
> kako prepricas lotus da ga bo nasu :-)
>
>
>
> l.p.
>
> Alen
>
>
>




Reply via email to