Zivjo vsem,

a ve kdo username/password za vodenje projektov (al pa kater drug predmet) v 
P19, ker bi rad sprobal seminarsko, da ne bo pol se s tem zajebancij na 
zagovoru. A vaje za VP sploh (se) potekajo al bodo samo se zagovori? 

Thanks za odgovore in lp
Tomaz

Reply via email to