Zivjo vsem, a ve kdo username/password za vodenje projektov (al pa kater drug predmet) v P19, ker bi rad sprobal seminarsko, da ne bo pol se s tem zajebancij na zagovoru. A vaje za VP sploh (se) potekajo al bodo samo se zagovori?
Thanks za odgovore in lp Tomaz
