Oj!A ma se kdo mogoce kje porocilo, ki ga je treba oddat skupaj s seminarsko za MS Project pri predmetu vodenje projektov. Seminarsko sm naredu, sam mi casa zmankuje za porocilo narest :\
no ce ma kdo, bi prosil ce mi lahko poslje na mail. hvala!
Oj!A ma se kdo mogoce kje porocilo, ki ga je treba oddat skupaj s seminarsko za MS Project pri predmetu vodenje projektov. Seminarsko sm naredu, sam mi casa zmankuje za porocilo narest :\
no ce ma kdo, bi prosil ce mi lahko poslje na mail. hvala!