Termin je samo en. Ti pa lahko opravljaš izpit in pač dobiš 0 točk iz domačih nalog. To je pač njihova izbira, tukaj ne moremo nič na izpit boste pa lahko šli, kar je pomembno.
samo dobiš slabšo oceno, kar tudi ni nepomembno, saj ti kvari povprečje.
Termin je samo en. Ti pa lahko opravljaš izpit in pač dobiš 0 točk iz domačih nalog. To je pač njihova izbira, tukaj ne moremo nič na izpit boste pa lahko šli, kar je pomembno.
samo dobiš slabšo oceno, kar tudi ni nepomembno, saj ti kvari povprečje.