Termin je samo en. Ti pa lahko opravljaš izpit in pač dobiš 0 točk iz
domačih nalog. To je pač njihova izbira, tukaj ne moremo nič
na izpit boste pa lahko šli, kar je pomembno.

samo dobiš slabšo oceno, kar tudi ni nepomembno, saj ti kvari povprečje.

Reply via email to