Hello,

3 rs je pomoje racunalniski sistemi = ex logika in sistemi = smer.

drgac informatiki in softverasi 3.letnik novi program mamo osnove
operacijskih sistemov (OOS), medtem ko hardverasi majo OS - operacijski
sistemi. Predavanja so, kukr sm jst uspel razumet, ista. Razlika je samo v
vajah ce se ne motm.

LP,
Martin




On 12/7/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

3. letnik RS = racunalniski sistemi al kako se ze imenuje predmet :)

Ja to je itak samo za INF

On 12/7/06, Igor Gorjanc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> še to: vse spodaj napisano velja le za informatiko!
>
> ----- Original Message -----
> From: "Igor Gorjanc" <[EMAIL PROTECTED]>
> To: "FRIClist" <[email protected]>
> Sent: Thursday, December 07, 2006 11:09 PM
> Subject: Re: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS
>
>
> > to se zgodi vsako leto...
> >
> > p.s. na ustnih ponavadi ne sprašuje iz seminarskih :)
> >
> >
> > p.s.s. kaj pomeni "3. RS" v subjectu?
> >
> > ----- Original Message -----
> > From: "Miha Sinkovec" <[EMAIL PROTECTED]>
> > To: "FRIClist" <[email protected]>
> > Sent: Thursday, December 07, 2006 5:10 PM
> > Subject: [Friclist] [4. INF, 4. LS, 3. RS] OS
> >
> >
> >> Za vse ki vas ni bilo danes pri predmetu OS je prof. Robič povedal
> nekaj
> >> sprememb za seminarske.
> >>
> >> Vem da boste vsi skakali od veselja, jaz sem se namreč komaj zadržal
na
> >> predavanjih :)
> >>
> >>
> >> Ker je letos odpadlo veliko število ur OS, bo profesor predaval do
> konca
> >> predavanj, le tako mu bo uspelo odpradavati celotno snov. Zato za nas
> ne
> >> bo
> >> ostalo časa za zagovore (škoda) :)
> >>
> >> Tako bomo mogli oddati sprintane zadeve (nisem siguren če bo moglo
bit
> >> res
> >> na papirju ali v e-obliki) do zadnjega tedna predavanj v tem semestru
> >> (mislim da je reku 12. 1. 2007).
> >>
> >> Lahko se mu odda na predavanjih ali pa na govorilnih urah. Reku je
naj
> ga
> >> ne
> >> lovimo potem po hodnikih.
> >>
> >> Na ustnem pa bomo mogli potem s sabo prinesti še 1x sprintane zadeva
da
> >> bo
> >> kej vprašal verjetno iz njih.
> >>
> >>
> >>
> >> Za 3. letnike kateri imajo ta predmet pa bodo imeli zagovore v
> naslednjem
> >> semestru pri nekem drugem Robičevem predmetu, ravno tako velja za 4.
> >> letnik
> >> LS.
> >>
> >>
> >> LP MIHA
> >>
> >
> >
>
>
>

Reply via email to