Profesor Robič je pri predmetu OPO (4. letnik UNI-RI, logika in sistemi) že precej časa nazaj povedal, da se seminarske naloge oddajo prvi teden v februarju (12.-16. 02. 2007) in da bodo predstavitve le-teh že prvi in drugi teden v februarju.

LP, Tine

Reply via email to