Kje pise kaksna informatika ?? :)


On 1/5/07, Ales Ucman <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Citiram:<Profesor Robič je pri predmetu OPO (4. letnik UNI-RI, logika in
sistemi)

ľe precej časa nazaj povedal, da se seminarske naloge oddajo prvi teden

v februarju (12.-16. 02. 2007) in da bodo predstavitve le-teh ľe prvi in

drugi teden v februarju.



LP, Tine<



....al je pa OPO neki druzga.....sm piše tut za 4.letnik informatika J






Reply via email to