Citiram:<Profesor Robič je pri predmetu OPO (4. letnik UNI-RI, logika in
sistemi) 

ľe precej časa nazaj povedal, da se seminarske naloge oddajo prvi teden 

v februarju (12.-16. 02. 2007) in da bodo predstavitve le-teh ľe prvi in 

drugi teden v februarju.

 

LP, Tine<

 

....al je pa OPO neki druzga.....sm piše tut za 4.letnik informatika J

 

 

Reply via email to