Citiram:<Profesor Robič je pri predmetu OPO (4. letnik UNI-RI, logika in sistemi)
ľe precej časa nazaj povedal, da se seminarske naloge oddajo prvi teden v februarju (12.-16. 02. 2007) in da bodo predstavitve le-teh ľe prvi in drugi teden v februarju. LP, Tine< ....al je pa OPO neki druzga.....sm piše tut za 4.letnik informatika J
