OPO je za logiko in sisteme, 4. letnik. Informatiki, 4. letnik in LS 3.
letnik pa imate OS. Vsaj kakor je meni znano.

On 05/01/07, Ales Ucman <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Citiram:<Profesor Robič je pri predmetu OPO (4. letnik UNI-RI, logika in
sistemi)

ľe precej časa nazaj povedal, da se seminarske naloge oddajo prvi teden

v februarju (12.-16. 02. 2007) in da bodo predstavitve le-teh ľe prvi in

drugi teden v februarju.



LP, Tine<




--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to