OPO je za logiko in sisteme, 4. letnik. Informatiki, 4. letnik in LS 3. letnik pa imate OS. Vsaj kakor je meni znano.
On 05/01/07, Ales Ucman <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Citiram:<Profesor Robič je pri predmetu OPO (4. letnik UNI-RI, logika in sistemi) ľe precej časa nazaj povedal, da se seminarske naloge oddajo prvi teden v februarju (12.-16. 02. 2007) in da bodo predstavitve le-teh ľe prvi in drugi teden v februarju. LP, Tine<
-- lp, Domen Gostincar
