Mogoce malo offtopic, samo priporocam, da karkoli bos ze delal, se
drzi verzije, ki je na faksu. sem lani imel s tem probleme, saj se
simulacije ni dalo odpret...


lp,
tomi

On 1/5/07, Andrej Furlan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

   Sem uspesno scrackal zadevo.
   Nekaj ugotovitev, ce kdaj komu pridejo prav:
   - Za razlicico 4.3.1 (ki je trenutno na voljo na spletnih straneh
   LRSS) ne najdem cracka
   - Kolega mi je poslal razlicico 4.1.3 in crack za razlicico 4.2 -
   le-ta uspesno pozdravi Simprocess 4.1.3
   - Kmalu kasneje mi je nek drug kolega poslal se razlicico 4.2 in z
   istim crackom kot v prejsni alineji, sem pozdravil tudi to.
   Ce kdo potrebuje kaksno stvar iz druge ali tretje alineje, mu z
   veseljem posljem.
   Lp, Andrej
   p.s.: Sicer ni lepo takole javno govoriti, kako se pride do zdravil za
   programe, ampak mislim, da v tem primeru je legitimno, ker je res
   bedno, da nam Caci (firma, ki je naredila Simprocess) ne omogoca
   univerzitetne razlicice, ki ne bi imela omejitev (ali pa vsaj ne tako
   bedno kot max 50 aktivnosti). Sicer se pa nasim mlajsim kolegom menda
   obeta, da bodo uporabljali neko drugo orodje (namig profesorja).
   Jure Cerjak wrote:

Mulo zajahaj, ona ti ponavadi pokaze pot do modrosti...



Andrej Furlan [1]<[EMAIL PROTECTED]> wrote: Zdravo,

je morda kdo, ki je kdaj uporabljal Simprocess, našel kakšno zdravilo
(npr. crack) za omejeno univerzitetno razliÄ&#141;ico?

Jaz iÅ¡Ä&#141;em, pa niÄ&#141; ne najdem pametnega. Je pa res, da nisem ravno v
eÅ¡Ä&#141; v
iskanju takih stvari.

Lp, Andrej




 __________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around
[2]http://mail.yahoo.com

References

   1. mailto:[EMAIL PROTECTED]
   2. http://mail.yahoo.com/


Reply via email to