Tomi Erlih wrote:

     Mogoce malo offtopic, samo priporocam, da karkoli bos ze delal, se
     drzi verzije, ki je na faksu. sem lani imel s tem probleme, saj se
     simulacije ni dalo odpret...

   Saj ima ze vsak kekec svoj laptop, tudi jaz :-) . Tako da bomo pac
   zagovarjali na laptopu z razlicico, ki nam ustreza ;-)
   Lp, Andrej

Reply via email to