Tomi Erlih wrote:
Mogoce malo offtopic, samo priporocam, da karkoli bos ze delal, se
drzi verzije, ki je na faksu. sem lani imel s tem probleme, saj se
simulacije ni dalo odpret...Saj ima ze vsak kekec svoj laptop, tudi jaz :-) . Tako da bomo pac zagovarjali na laptopu z razlicico, ki nam ustreza ;-) Lp, Andrej
