Zdravo,je morda kdo, ki je kdaj uporabljal Simprocess, našel kakšno zdravilo (npr. crack) za omejeno univerzitetno različico?
Jaz iščem, pa nič ne najdem pametnega. Je pa res, da nisem ravno vešč v iskanju takih stvari.
Lp, Andrej
Zdravo,je morda kdo, ki je kdaj uporabljal Simprocess, našel kakšno zdravilo (npr. crack) za omejeno univerzitetno različico?
Jaz iščem, pa nič ne najdem pametnega. Je pa res, da nisem ravno vešč v iskanju takih stvari.
Lp, Andrej