a se je na torkovih vajah sploh že predelal Simplex ?



On 08/01/07, Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Zdravo!



A kdo slucajno ve a se bodo jutr na vajah (8.30) za optimizacijske metode
resvale naloge za kolokvij, al se bo jemala enaka snov kot prejsn cetrtek?



Lp

Nejc




--
Jošt Pristavec

Reply via email to