a se je na torkovih vajah sploh že predelal Simplex ?
On 08/01/07, Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zdravo! A kdo slucajno ve a se bodo jutr na vajah (8.30) za optimizacijske metode resvale naloge za kolokvij, al se bo jemala enaka snov kot prejsn cetrtek? Lp Nejc
-- Jošt Pristavec
