Mislim da so v torkih nazaj s snovjo, tako da jutri simplex :)

On 1/8/07, Nejc <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Zdravo!



A kdo slucajno ve a se bodo jutr na vajah (8.30) za optimizacijske metode
resvale naloge za kolokvij, al se bo jemala enaka snov kot prejsn cetrtek?



Lp

Nejc


Reply via email to