ko preveris vse moznosti ;) On 1/10/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Že... Samo to da je najmanjši lahko kako ugotovim, ali to vidim šele ko preverim vse možnosti? Jernej Jerebic wrote: > najti moras najmanjsega.... sedaj ce se ti posreci da je to prvi ki > ustreza > pogojem pol je ok. drugace pa moras preveriti vse moznosti > > On 1/10/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >> >> A pri tej metodi ej potrebno preverit vse resitve, al je dovolj, da >> najdem prvo, ki ustreza pogojem? >> >> lp, >> >> >> >> > >
-- Lp, Jernej
