ko preveris vse moznosti ;)

On 1/10/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Že...
Samo to da je najmanjši lahko kako ugotovim, ali to vidim  šele ko
preverim vse možnosti?


Jernej Jerebic wrote:
> najti moras najmanjsega.... sedaj ce se ti posreci da je to prvi ki
> ustreza
> pogojem pol je ok. drugace pa moras preveriti vse moznosti
>
> On 1/10/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>>
>> A pri tej metodi ej potrebno preverit vse resitve, al je dovolj, da
>> najdem prvo, ki ustreza pogojem?
>>
>> lp,
>>
>>
>>
>>
>
>





--
Lp,

Jernej

Reply via email to