Se enkrat bi prosil ce lahko kdo, ki ima KKT iz vaj poskenira ali pa na kratko prepise na mail vsaj en primircic za zgled, ker sem manjkal na tistih vajah in je skoda pik, ker bo ena naloga sigurno iz tega!
LP
Se enkrat bi prosil ce lahko kdo, ki ima KKT iz vaj poskenira ali pa na kratko prepise na mail vsaj en primircic za zgled, ker sem manjkal na tistih vajah in je skoda pik, ker bo ena naloga sigurno iz tega!
LP