http://www.fajn.si/tmp/m-003.jpg
lp, Miha Andraž Drčar wrote:
Se enkrat bi prosil ce lahko kdo, ki ima KKT iz vaj poskenira ali pa nakratko prepise na mail vsaj en primircic za zgled, ker sem manjkal na tistihvajah in je skoda pik, ker bo ena naloga sigurno iz tega! LP
