Evo, tuki mas slikano eno izmed vaj, ce si bos lahko kaj pomagal iz tega. Vec casa zal nimam, ker nimam skenerja, s foticem je treba pa vse popravt v PS, da se kej vidi sploh.
http://www.fajn.si/tmp/m-003.jpg

lp,
Miha

Andraž Drčar wrote:
Se enkrat bi prosil ce lahko kdo, ki ima KKT iz vaj poskenira ali pa na
kratko prepise na mail vsaj en primircic za zgled, ker sem manjkal na tistih
vajah in je skoda pik, ker bo ena naloga sigurno iz tega!

LP



Reply via email to