kako se prijavis na izpit iz teorije za OM ?

v e-studentu ti vrne: da niste opravili kolkvijev, če obkljukam prijava na
ustni izpit s kolokviji ???
a se prjavmo potem kr na prvi rok izpita, če hočm it delat samo teorijo, ki
je 23. ???

a kdo ve, a je tuki tud tko, kot je blo pr VIsu, da ti je vrnu prjavnco in
si sel pol lahko se na 2. rok ???


--
Jošt Pristavec

Reply via email to