kako se prijavis na izpit iz teorije za OM ? v e-studentu ti vrne: da niste opravili kolkvijev, če obkljukam prijava na ustni izpit s kolokviji ??? a se prjavmo potem kr na prvi rok izpita, če hočm it delat samo teorijo, ki je 23. ???
a kdo ve, a je tuki tud tko, kot je blo pr VIsu, da ti je vrnu prjavnco in si sel pol lahko se na 2. rok ??? -- Jošt Pristavec
