Živjo,

bi prosil če mi kdo lahko pomaga pri naslednji težavi. Za ZVRS sem izbral 
en članek, ki je na internetu plačlji, torej se moram logirat z username 
in pass od knjižnice. 
Sem se probal po normalni poti ( sem šel na tisto stran ) vendar ni šli. 
Baje da je treba preko strani od knjižnice oz. univerze??? 

Nekaj sem tudi ujel da se da to samo na faksu prijavit tja gor.

Če kdo kaj ve, bi se zelo priporočil za nasvet.

lp Matej

Reply via email to