Jaz se bom prijavil na prvi rok redno, pa mu napisal mail, da bi rad opravljal izpit s kolokvijem, a se zal nisem mogel prijaviti ker se ni ocene.
On 11/01/07, jost <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
kako se prijavis na izpit iz teorije za OM ? v e-studentu ti vrne: da niste opravili kolkvijev, če obkljukam prijava na ustni izpit s kolokviji ??? a se prjavmo potem kr na prvi rok izpita, če hočm it delat samo teorijo, ki je 23. ??? a kdo ve, a je tuki tud tko, kot je blo pr VIsu, da ti je vrnu prjavnco in si sel pol lahko se na 2. rok ??? -- Jošt Pristavec
-- lp, Domen Gostincar
