Jaz se bom prijavil na prvi rok redno, pa mu napisal mail, da bi rad
opravljal izpit s kolokvijem, a se zal nisem mogel prijaviti ker se ni
ocene.

On 11/01/07, jost <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

kako se prijavis na izpit iz teorije za OM ?

v e-studentu ti vrne: da niste opravili kolkvijev, če obkljukam prijava na
ustni izpit s kolokviji ???
a se prjavmo potem kr na prvi rok izpita, če hočm it delat samo teorijo,
ki
je 23. ???

a kdo ve, a je tuki tud tko, kot je blo pr VIsu, da ti je vrnu prjavnco in
si sel pol lahko se na 2. rok ???


--
Jošt Pristavec




--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to