Novopečeni absolventje se menimo z asistentom, da bi imeli izredni rok enkrat po 20. maju. Trenutno nas je 8 interesentov, moglo pa nas bi bit vsaj 10, tako da če ves zanima ta izredni rok, se pravi če naredite do takrat seminarsko in če probate zmeniti z asistentom, da bi lahko tudi 4. letniki šli na izredni rok, bi blo zelo fajn. Malo bi si razbremenili junijsko izpitno obdobje, prav tako kot mi :))
V glavnem dajte se malo pozanimat pri asistentu, kako je s tem, če je sploh možno in če je kakšen kandidat naj se javi, da približno vemo koliko vas/nas je zainteresiranih. -- LP Miha
