Novopečeni absolventje se menimo z asistentom, da bi imeli izredni rok
enkrat po 20. maju. Trenutno nas je 8 interesentov, moglo pa nas bi
bit vsaj 10, tako da če ves zanima ta izredni rok, se pravi če
naredite do takrat seminarsko in če probate zmeniti z asistentom, da
bi lahko tudi 4. letniki šli na izredni rok, bi blo zelo fajn. Malo bi
si razbremenili junijsko izpitno obdobje, prav tako kot mi :))

V glavnem dajte se malo pozanimat pri asistentu, kako je s tem, če je
sploh možno in če je kakšen kandidat naj se javi, da približno vemo
koliko vas/nas je zainteresiranih.

--
LP Miha

Reply via email to