Prof. Rajkovič in asistent Sadikov pravita, da se lahko na izredni rok prijavi kdorkoli bo do roka oddal seminarsko nalogo. Če bodo problemi s prijavo, se lahko prijavi tudi preko emaila asistentu. Se pravi preverjeno se lahko na izredni roki prijavijo tudi 4. letniki (in 3. letniki novega programa).

lps

P.S.: Mislim, da se bosta našla še vsaj dva zainteresirana za vsaj en del izpita (lahko namreč se opravlja samo en del in potem ti velja eno leto, da opraviš še drugega).


----- Original Message ----- From: "Miha Škerbec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[email protected]>
Sent: Tuesday, April 17, 2007 10:19 AM
Subject: [Friclist] MOS izredni rok


Novopečeni absolventje se menimo z asistentom, da bi imeli izredni rok
enkrat po 20. maju. Trenutno nas je 8 interesentov, moglo pa nas bi
bit vsaj 10, tako da če ves zanima ta izredni rok, se pravi če
naredite do takrat seminarsko in če probate zmeniti z asistentom, da
bi lahko tudi 4. letniki šli na izredni rok, bi blo zelo fajn. Malo bi
si razbremenili junijsko izpitno obdobje, prav tako kot mi :))

V glavnem dajte se malo pozanimat pri asistentu, kako je s tem, če je
sploh možno in če je kakšen kandidat naj se javi, da približno vemo
koliko vas/nas je zainteresiranih.

--
LP Miha




Reply via email to