Da se ne boste spreševali preveč kdaj bo izredni rok, vam samo
sporočam da ga ne bo :(


To mi je napisal asistent:
Nisem se odgovoril, ker sem potreboval koncno odlocitev prof.
Rajkovica. Takole je: predroka za nizje letnike ne bo, ker morajo do
takrat predelati snov, kar je se ne bodo (v zacetku junija je pa rok
ze res nesmiseln tudi za vas). Vas je pa premalo in nocemo imeti se
enega roka kot je bil decembrski. Vmesni rok bo spet naslednje leto
nekje sredi solskega leta, da ne bo
razmik med roki tako velik, kar se mi zdi smiselno in posteno.

Lep pozdrav,
Sasa

--
LP Miha

Reply via email to