Da se ne boste spreševali preveč kdaj bo izredni rok, vam samo sporočam da ga ne bo :(
To mi je napisal asistent: Nisem se odgovoril, ker sem potreboval koncno odlocitev prof. Rajkovica. Takole je: predroka za nizje letnike ne bo, ker morajo do takrat predelati snov, kar je se ne bodo (v zacetku junija je pa rok ze res nesmiseln tudi za vas). Vas je pa premalo in nocemo imeti se enega roka kot je bil decembrski. Vmesni rok bo spet naslednje leto nekje sredi solskega leta, da ne bo razmik med roki tako velik, kar se mi zdi smiselno in posteno. Lep pozdrav, Sasa -- LP Miha
