Doby den,
napsal jsem si jednoduchy program, ktery se kazdych 40s pripoji k db a neco v ni zjisti, pokud objevi nesrovnalost informuje me smskou. Problem vsak nastava ze Thread.sleep(40000) mi spi moc dlouho. Radove treba 20h. Program se totiz jakoby kousne a pote co v konzoli zmacknu enter zase se probudi a bezi vesele dal. Zkousel jsem googlit, ale vsude sem nachazel pouze informace ohledne nepresnoti metody sleep v radech 10ms.

Predem dekuji za jakekoliv rady.

Odpovedet emailem