Hezky den, takze pokud to spravne chapu, tvorite takovy maly cron? Na jakem systemu to bezi? (mam pocit, ze zrovna u sleep hodne zalezi na systemovem casovaci) Co tam bezi dalsiho (jak java, tak normalni procesy)?
Zkousel jste pouziti sleep() obejit pomoci wait()? S pozdravem, NiBo
