Hezky den,

takze pokud to spravne chapu, tvorite takovy maly cron? Na jakem systemu to
bezi? (mam pocit, ze zrovna u sleep hodne zalezi na systemovem casovaci) Co
tam bezi dalsiho (jak java, tak normalni procesy)?

Zkousel jste pouziti sleep() obejit pomoci wait()?

S pozdravem,
NiBo

Odpovedet emailem