> napsal jsem si jednoduchy program, ktery se kazdych 40s pripoji k db a neco > v ni zjisti, pokud objevi nesrovnalost informuje me smskou. Problem vsak
IMHO je lepšie použiť java.util.Timer() > nastava ze Thread.sleep(40000) mi spi moc dlouho. Radove treba 20h. Program > se totiz jakoby kousne a pote co v konzoli zmacknu enter zase se probudi a To su tie konzolove aplikacie vo Windowsoch, clovek tam klikne mysou a uz sa to zasekne...
