> napsal jsem si jednoduchy program, ktery se kazdych 40s pripoji k db a neco
> v ni zjisti, pokud objevi nesrovnalost informuje me smskou. Problem vsak

IMHO je lepšie použiť java.util.Timer()

> nastava ze Thread.sleep(40000) mi spi moc dlouho. Radove treba 20h.  Program
> se totiz jakoby kousne a pote co v konzoli zmacknu enter zase se probudi a

To su tie konzolove aplikacie vo Windowsoch, clovek tam klikne mysou a
uz sa to zasekne...

Odpovedet emailem