On Wednesday 05 April 2006 13:36, Gellér Sándor wrote: > Molnár László wrote: > > Hi all, > > > > Még mindig nem tudok előre jutni a shared folders ugyben. Ti nem is > > használjátok ezt vagy ti sem tudjátok, hogy hogyan lehet megvalósítani? > > Az exim4-ben nem tudok segiteni, en postfixet hasznalok.
engem pont postfix eseten erdekelne, ott hogy kell csinalni? Szo _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
