On Wednesday 05 April 2006 13:36, Gellér Sándor wrote:
> Molnár László wrote:
> > Hi all,
> >
> > Még mindig nem tudok előre jutni a shared folders ugyben. Ti nem is
> > használjátok ezt vagy ti sem tudjátok, hogy hogyan lehet megvalósítani?
>
> Az exim4-ben nem tudok segiteni, en postfixet hasznalok.

engem pont postfix eseten erdekelne, ott hogy kell csinalni?

Szo

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz