SZOKOVACS Robert wrote: > On Wednesday 05 April 2006 13:36, Gellér Sándor wrote: >> Molnár László wrote: >> > Hi all, >> > >> > Még mindig nem tudok előre jutni a shared folders ugyben. Ti nem is >> > használjátok ezt vagy ti sem tudjátok, hogy hogyan lehet megvalósítani? >> >> Az exim4-ben nem tudok segiteni, en postfixet hasznalok. > > engem pont postfix eseten erdekelne, ott hogy kell csinalni?
Ez tenyleg ilyen bonyolultnak tunik elsore? A postuser-kent beallitott cimzettnek kell bekuldeni a levelet, a cyrus doksija irja is hogy [postuser]+[folder] cimre. Az, hogy mit iranyitasz erre a cimre, mar rajtad mulik, en erre a recipient_canonical-t hasznalom. -- Gellér Sándor [EMAIL PROTECTED] _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
