Nem feltétlenül kedvelem a grafikus felületű programokat, de most lehet, hogy jobb, ha távoli hosztról bejelentkezel pl. a JXplorer nevű java-ás csoda ügyféllel, és körülnézel a fában.
Gábor Lénárt írta: > On Thu, Mar 22, 2007 at 01:54:05PM +0100, Kis János Tamás wrote: >> Create Objektum létrehozása : >> *cn=kj,ou=people,dc=bacs-m,dc=takarnet,dc=hu* _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
