> Hello!
> Hogyan lehet a LaTeX tudomasara hozni, hogy egyutt szeretnek
> tartani ket "objektumot"? Egy pelda:
> 
> Itt egy mondat.
> \begin{verbatim}
> Ezzel kellene egyutt tartani.
> \end{verbatim}
> 

Én egyszerűen és parasztosan \vbox-ba szoktam tenni, bár a Wettl-féle
Latex-könyv nem ajánlja.

Üdv:
           GyL


_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz