On Sun, Mar 25, 2007 at 09:57:07AM +0200, "Gyimesi László" wrote:
> 
> > Hogyan lehet a LaTeX tudomasara hozni, hogy egyutt szeretnek
> > tartani ket "objektumot"? Egy pelda:
> > 
> > Itt egy mondat.
> > \begin{verbatim}
> > Ezzel kellene egyutt tartani.
> > \end{verbatim}
> 
> Én egyszerűen és parasztosan \vbox-ba szoktam tenni, bár a Wettl-féle
> Latex-könyv nem ajánlja.

Talaltam benne \nopagebreak[szam] opciot, csak nem akarodzik
mukodni :( Probaltam 0-tol 4-ig, de semmi valtozas nincs az
oldalkepben.

-- 
                Udvozlettel
                                    Zsiga
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz