Hello!
Hogyan lehet a LaTeX tudomasara hozni, hogy egyutt szeretnek
tartani ket "objektumot"? Egy pelda:
Itt egy mondat.
\begin{verbatim}
Ezzel kellene egyutt tartani.
\end{verbatim}
Ha rosszul jon ki a dolog, akkor elofordulhat, hogy a "mondat" es
a verbatim szoveg ket kulon oldalra kerul. En pedig szeretnem, ha
nem lenne koztuk oldaltores, hanem egy oldalra kerulnenek.
--
Udvozlettel
Zsiga
_________________________________________________
linux lista - [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux