Hose írta:
> Szia!
>
>   
>> Lehet hogy az apache2 -ben sikerült valamit rosszul beállítanom?
>> (vagy honnan csaljak még elő valami hibaüzenetet amin el tudnék indulni?)
>>     
> A php-ini-ben a
>
> REGISTER_GLOBALS=on
>
> nem segít?
>   
köszi kipróbálom (OFF amint életet lehelek a gépembe, vagy átülök 
valahova ON)

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz