Hose írta: > Szia! > > >> Lehet hogy az apache2 -ben sikerült valamit rosszul beállítanom? >> (vagy honnan csaljak még elő valami hibaüzenetet amin el tudnék indulni?) >> > A php-ini-ben a > > REGISTER_GLOBALS=on > > nem segít? > köszi kipróbálom (OFF amint életet lehelek a gépembe, vagy átülök valahova ON)
_________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
