Szia! >Lehet hogy az apache2 -ben sikerült valamit rosszul beállítanom? >(vagy honnan csaljak még elő valami hibaüzenetet amin el tudnék indulni?) A php-ini-ben a
REGISTER_GLOBALS=on nem segít? Hose _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
