Kiss Gabor wrote:
> Órák óta guglizok eredmény nélkül. Pls help!

Tulspilaztad :)

> Hol van leírva, hogy miként kell kinéznie egy
> Debian forrás csomagnak, ha nem csak egy, hanem
> több binárist akarok gyártani belõle?

Az a duma nem neked szol, amit kiir a dh_make, vagymi, szimpla porhintes 
:) Csak kulonbozo templateket es Makefilet (debian/rules) masol a debian 
dirbe.
Annyi es olyan csomagot csinal a forrasbol, amennyi package definiciot 
raksz a debian/control filebe.

-- 
Gabor HALASZ <[email protected]>

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz