Kiss Gabor wrote: > Órák óta guglizok eredmény nélkül. Pls help! Tulspilaztad :)
> Hol van leírva, hogy miként kell kinéznie egy > Debian forrás csomagnak, ha nem csak egy, hanem > több binárist akarok gyártani belõle? Az a duma nem neked szol, amit kiir a dh_make, vagymi, szimpla porhintes :) Csak kulonbozo templateket es Makefilet (debian/rules) masol a debian dirbe. Annyi es olyan csomagot csinal a forrasbol, amennyi package definiciot raksz a debian/control filebe. -- Gabor HALASZ <[email protected]> _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
