On Mon, Nov 16, 2009 at 12:40:16PM +0000, Kiss Gabor wrote: > > Órák óta guglizok eredmény nélkül. Pls help! > Hol van leírva, hogy miként kell kinéznie egy > Debian forrás csomagnak, ha nem csak egy, hanem > több binárist akarok gyártani belőle?
Pl. http://wiki.debian.org/PkgSplit. Egyebkent meg legegyszerubb, ha fogsz egy mar letezo csomagot, es megnezed, hogyan csinalja. Pl. a library forras-csomagok szinte kivetel nelkul tobb binaris csomagot gyartanak (lib, es -dev); valassz egy egyszerubbet. Gabor -- --------------------------------------------------------- MTA SZTAKI Computer and Automation Research Institute Hungarian Academy of Sciences --------------------------------------------------------- _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
