On Mon, Nov 16, 2009 at 03:20:36PM +0000, Kiss Gabor wrote:
>
> In article <[email protected]>,
> Gabor Gombas <[email protected]> writes:
> >> =D3r=E1k =F3ta guglizok eredm=E9ny n=E9lk=FCl. Pls help!
> >> Hol van le=EDrva, hogy mik=E9nt kell kin=E9znie egy
> >> Debian forr=E1s csomagnak, ha nem csak egy, hanem
> >> t=F6bb bin=E1rist akarok gy=E1rtani bel=F5le?
> >
> > Pl. http://wiki.debian.org/PkgSplit. Egyebkent meg legegyszerubb, ha
> > fogsz egy mar letezo csomagot, es megnezed, hogyan csinalja. Pl. a
> > library forras-csomagok szinte kivetel nelkul tobb binaris csomagot
> > gyartanak (lib, es -dev); valassz egy egyszerubbet.
>
> Hálátlan szemétláda vagyok, ha azt mondom, hogy nem ezt kérdeztem? :-)
Na jo, de akkor _mit_ kerdezel? A kerdesedre szigoruan vett valaszt mar
megirta valaki: a policy-ben le van irva, hogy milyen fajloknak kell
letezniuk a debian/ konyvtar alatt. Innentol kezdve az a forrascsomag,
ami tobb binaris csomagot gyart, pontosan ugy nez ki a policy
szempontjabol, mint az, ami csak egyet gyart - csak eppen a
debian/control-ban tobb bejegyzes van.
> Eddig a dh_installdeb(1) ami a legjobban közelíti az elképzeléseimet.
Ebbol en arra tippelek, hogy teged valojaban a debhelper mukodese
erdekel. Ez esetben a debhelper(7) egy jo kiindulas.
Gabor
--
---------------------------------------------------------
MTA SZTAKI Computer and Automation Research Institute
Hungarian Academy of Sciences
---------------------------------------------------------
_________________________________________________
linux lista - [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux