Tez kupilem nasz Wspanialy Nieregularnik...

i pograzylem sie w lekturze

Piotr
L-200+1/2Gaz69

ps. teraz pozostaje tylko czekac na Katalog 4x4 

My wiemy jak czekac na katalog :-)))



>....już jest w W-wie.

Odpowiedź listem elektroniczym