Tez kupilem nasz Wspanialy Nieregularnik... i pograzylem sie w lekturze Piotr L-200+1/2Gaz69 ps. teraz pozostaje tylko czekac na Katalog 4x4 My wiemy jak czekac na katalog :-))) >....już jest w W-wie.
- [OFF-ROAD] Gazetka Piotr Krajewski
- [OFF-ROAD] Gazetka Marcin Sawicki
- Re: RE: [OFF-ROAD] Gazetka Radosław Michalski
- RE: [OFF-ROAD] Gazetka Damian Kaźmierczak
- Re: [OFF-ROAD] Gazetka Andre Hryn
- [OFF-ROAD] Gazetka Aleksander J . Studziński
- Re: [OFF-ROAD] Gazetka Andre Hryn
- [OFF-ROAD] Gazetka Aleksander J . Studziński
- Re: [OFF-ROAD] Gazetka Andre Hryn
- [OFF-ROAD] gazetka Radosław Michalski
- [OFF-ROAD] gazetka Piotr Krajewski
