At 12:05 01-09-10 +0200, you wrote:
>Ewentualnie czy da sie naprawic taka cewke ktora jest tam i odpowiada za
>wychylanie sie wskazowki.
Teoretycznie sie da, ale bardzo trudno bo drut na pewno cienki i gesto
nawiniety.
Musialbys odwinac cewke ktora jest uszkodzona dokladnie liczac zwoje, nastpenie
nawinac na nowo takim samym drutem, ta sama liczbe zwoi i voila!
Tylko ze drut jest cienki a ustrojstwo bardzo delikatne, a czlowiek nie
jest maszyna
i bez wprawy nie nawinie tak precyzyjnie uzwojenia. Na pewno okaze sie ze
jak bedziesz
mial juz 75% uzwojenia nawiniete to zabraknie ci miejsca :-)
Moral z tego taki, ze lepiej poszukaj sprawnego miernika.
--
Krzysztof Babendych
[EMAIL PROTECTED]
www.patrol4x4.prv.pl