Witam
Jakby mial ktos do sprzedania zegar wskazujacy temperature to bylbym bardzo 
wdzieczny dal ulatwienia dodam ze chodzi mi o samochod N. Patrol K 160 i 
moze to byc sam zegar od temp lub wszystkie zegary chociaz wolalbym ta 
pierwsza wersje chyba ze nie jest mozliwa. Ewentualnie czy da sie naprawic 
taka cewke ktora jest tam  i odpowiada za wychylanie sie wskazowki. Dzieki 
za odpowiedzi
pozdrawiam
Piotr K 160

Odpowiedź listem elektroniczym