Witam Jakby mial ktos do sprzedania zegar wskazujacy temperature to bylbym bardzo wdzieczny dal ulatwienia dodam ze chodzi mi o samochod N. Patrol K 160 i moze to byc sam zegar od temp lub wszystkie zegary chociaz wolalbym ta pierwsza wersje chyba ze nie jest mozliwa. Ewentualnie czy da sie naprawic taka cewke ktora jest tam i odpowiada za wychylanie sie wskazowki. Dzieki za odpowiedzi pozdrawiam Piotr K 160
- Re: [OFF-ROAD] Zegary Piotr Tambor
- Re: [OFF-ROAD] Zegary Krzysztof Babendych
- Re: [OFF-ROAD] Zegary Andrzej Jurek
