PT> Witam PT> Jakby mial ktos do sprzedania zegar wskazujacy temperature to bylbym bardzo PT> wdzieczny [...] Przykro mi ale mam tylko termometr mierzacy czas ;-) -- Pozdrowienia, Andrzej mailto:[EMAIL PROTECTED] -- Mmm czesc to ja. Chcesz mnie ... rozebrac? OK, zagraj ze mna w ruletke [ http://miss.onet.pl/start.html ]
- [OFF-ROAD] Zegary Piotr Tambor
- Re: [OFF-ROAD] Zegary Krzysztof Babendych
- Andrzej Jurek
